705 - Pottskåp mahogny

Föregående | Översikt | Nästa

776294

POTTSKÅP / SÄNGBORD, sengustaviansk stil, fanerat i mahogny, mässingsdetaljer, tråg, utdragbar skiva, låda, dörrpar, 1900-tal, höjd ca 78, 41 x 30 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Sovrum

776294 - 705 - Pottskåp mahogny
Din e-postadress

Fråga
Skicka
705 - Pottskåp mahogny

Budhistorik (3 bud)

6104289
6087867
6085565

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.