694 - Sameknivar

776224

SAMEKNIVAR, 3 st, med slidor, renhorn, skinn, stål, signerade, PS, GL och PS(?), bl a Per Sunna, l 1900-tal, längder ca 19 - 22,5 cm

Bruksspår

Diverse, Gamla kassan, Sovrum

694 - Sameknivar

Budhistorik (33 bud)
0
7 600
6157406
7 600
6157943
7 400
6157406
7 000
6130501
6 800

Slutpris SEK:
7 600
774 EUR, 936 USD
Utropspris SEK: