594 - Skulptur / bokstöd

775671

HANS KECK (Tyskland, 1873-1948), skulptur, kvinnogestalt, bronserat gjutgods, marmor, signerad H Keck, höjd 27,5 cm

Smärre slitage

Konst, Skulpturer, Gamla kassan, Biblioteket, Diverse

594 - Skulptur / bokstöd

Budhistorik (27 bud)
0
3 400
6156360
2 800
6129590
2 600
6153011
2 400
6129590

Slutpris SEK:
3 400
357 EUR, 442 USD
Utropspris SEK: