590 - Skulptur Ingel Fallstedt

775642

INGEL FALLSTEDT (1848-1899), fransk fiskarpojke, terracotta, signerad "I Fallstedt Paris", höjd ca 39 cm

Någon nagg / avslag

Konst, Skulpturer, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (35 bud)
0
14 000
6157022
14 000
6085179
13 500
6085179
4 200
6156093

Slutpris SEK:
14 000
1 470 EUR, 1 820 USD
Utropspris SEK: