590 - Skulptur Ingel Fallstedt

Föregående | Översikt | Nästa

775642

INGEL FALLSTEDT (1848-1899), fransk fiskarpojke, terracotta, signerad "I Fallstedt Paris", höjd ca 39 cm

Någon nagg / avslag

Konst, Skulpturer, Gamla kassan, Biblioteket

775642 - 590 - Skulptur Ingel Fallstedt
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (31 bud)
6085179
3 400
6092807
3 200
6085179
6090474
2 800
6085179
2 600

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.