588 - Melpomene skulptur

775629

SKULPTUR, Melpomene, förgylld brons, höjd ca 35 cm

Slitage / färgbortfall

Konst, Skulpturer, Gamla kassan, Biblioteket, Diverse

588 - Melpomene skulptur

Budhistorik (18 bud)
0
6124951
6156671
2 800
6124951
2 600
6107345
2 400

Slutpris SEK:
315 EUR, 390 USD
Utropspris SEK: