586 - Ruth Milles skulptur

775612

RUTH MILLES (1873-1941), skulptur, holländsk fiskarflicka i blåst, patinerad brons, signerad och daterad Ruth Milles 1906, gutarmärkt Herman Bergman fud, höjd ca 25 cm

Konst, Skulpturer, Gamla kassan, Biblioteket

586 - Ruth Milles skulptur

Budhistorik (43 bud)
0
23 000
6157483
13 000
6157819
12 500
6157483
12 000
6157814
11 500

Slutpris SEK:
23 000
2 344 EUR, 2 834 USD
Utropspris SEK:
12 000