474 - Figuriner 2 st brons

775545

FIGURINER, 2 st., patinerad brons, en naturformation Japan 1800-tal; en ätande mus

skador

Diverse, Gamla kassan, Wedgewood salongen

474 - Figuriner 2 st brons

Budhistorik (8 bud)
0
2 400
6157730
700
6156784
650
6139854
600
6139854
450

Slutpris SEK:
2 400
252 EUR, 312 USD
Utropspris SEK: