374 - Wienerbronser 2 st

775536

WIENERBRONSER, 2 st., sittande rökande oriental och kamel med ryttare med gevär, höjd 8 resp. 13 cm

skador lagningar

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Kinasalongen

374 - Wienerbronser 2 st

Budhistorik (7 bud)
0
2 400
6154335
6149298
6149298
500
6101829
450

Slutpris SEK:
2 400
252 EUR, 312 USD
Utropspris SEK:
2 500