883 - Tekannor och kanna

775534

TEKANNOR, KANNA, 4 dlr., keramik, England och Rörstrand, 18/1900-tal, höjd ca 14-22 cm

Nagg, slitage, ett lock saknas

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

883 - Tekannor och kanna

Budhistorik

0
2020-08-22 12:36:21
450

2020-08-22 kl 12:36
Slutpris SEK:
450
47 EUR, 59 USD
Utropspris SEK: