882 - Kakelplattor 2 st Wedgwood 1800-tal

775533

JOSIAH WEDGWOOD & SONS, glaserade kakelplattor, 2 st., 1800-talets andra hälft, monterade som ställ, tryckta bilder i blått för Februari resp. April, 15x15 cm

slitage

Diverse, Samlarobjekt, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (4 bud)

0
450
6156085
6083576
6156084
6083576

Slutpris SEK:
450
47 EUR, 59 USD
Utropspris SEK: