171 - Akvareller Kina 1800-tal

775532

AKVARELLER, 1 par, på papper, Kina, , motiv av figurscener med brädspel, 1800-talets början, ca 34 x 52 cm

Veck

Orientaliskt, Konst, Gamla kassan, Moster Majas salong

Budhistorik (33 bud)
0
8 800
6094054
4 400
6094020
4 200
6087593
6094019
3 800

Slutpris SEK:
8 800
924 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK: