171 - Akvareller Kina 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

775532

AKVARELLER, 1 par, på papper, Kina, , motiv av figurscener med brädspel, 1800-talets början, ca 34 x 52 cm

Veck

Orientaliskt, Konst, Gamla kassan, Moster Majas salong

775532 - 171 - Akvareller Kina 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (33 bud)
6094054
4 400
6094020
4 200
6087593
6094019
3 800
6087593
3 600

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
4 400
452 EUR, 515 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.