875 - Skålar på fot glas 1800-tal

775454

SKÅLAR PÅ FOT, 6 st., glas, 1800-talets slut, slipad dekor, höjd ca 11-18, diameter 9-14 cm

Slitage, beläggning, nagg

Glas, Vaser, skålar, fat, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (7 bud)
0
1 300
6161512
1 300
6160098
6161501
6160098

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK: