874 - Skålar / fat på fot Rydberg 1800-tal

775452

SKÅLAR/FAT PÅ FOT, 4 st., glas, 1800-talets slut, "Rydberg", höjd ca 18-24, diameter 23-26 cm

Nagg

Glas, Vaser, skålar, fat, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (14 bud)
0
6155629
1 600
6159204
6155629
6154970

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK: