1432 - Rydbergsskålar 1800-tal

775451

SKÅLAR PÅ FOT, 4 st., glas, 1800-talets slut, "Rydberg", höjd ca 22-23, diameter 23-25 cm

Nagg

Glas, Vaser, skålar, fat, Gamla kassan, Källaren

Budhistorik (10 bud)
0
6157899
700
6162985
650
6157899
600
6136991
550

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK: