872 - Såsskål med lock 1800-tal

775436

SÅSSKÅL MED LOCK, porslin, 1800-tal, hänklar, text "Mager - Fett", guldbård, höjd ca 15 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (8 bud)
0
6160122
600
6155097
550
6142542
500
6155094
500

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK: