472 - Bläckställ förgylld brons

775433

BLÄCKSTÄLL, förgylld brons, 1800-tal, rektangulärt på svart stenplatta, under lock två glasbehållare, totalt mått 18x13 cm

en glasbehållare ej original

Diverse, Gamla kassan, Wedgewood salongen

Budhistorik (13 bud)
0
6154706
850
6154627
6108872
750
6154433
750

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:
1 800