1346 - Ddosa sköldpadd 1700-tal

775426

DOSA, sköldpadd, 1700-talets slut, oval, på locket siluettmålning i svart och guld infattad i guld, längd 9 cm

smärre skador

Diverse, Gamla kassan, Kassavalvet

Budhistorik (18 bud)
0
6164564
1 700
6147703
1 600
6115436
6135636

Slutpris SEK:
420 EUR, 520 USD
Utropspris SEK: