871 - Öl / rödvinsglas 1800-tal

775405

ÖLGLAS/RÖDVINSGLAS, 16 st., klar glasmassa, 1800-tal, fasettslipad cuppa, fot med knapp, höjd ca 14-17 cm

Varierande höjd och storlek, nagg, slitage

Glas, Servisglas, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (35 bud)
0
3 800
6158643
3 400
6158560
3 200
6158014
6158559
2 800

Slutpris SEK:
3 800
399 EUR, 494 USD
Utropspris SEK: