870 - Champagnestrutar 1800-tal

775404

CHAMPAGNESTRUTAR, 18 st., klar samt svagt rökfärgad glasmassa, 1800-tal, varierande modeller, slipad dekor, höjd ca 15,5-20,5 cm

Smärre nagg

Glas, Servisglas, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (26 bud)
0
3 400
6161685
3 200
6160937
6150425
2 800
6160936
2 800

Slutpris SEK:
3 400
357 EUR, 442 USD
Utropspris SEK: