868 - Te / frukostkoppar

775402

TE/FRUKOSTKOPPAR, 11 st., porslin, 18/1900-tal, bland annat "Messina", Rörstrand samt "Napoleon Ivy", Wedgwood, diameter 9-19 cm

Slitage, nagg

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

868 - Te / frukostkoppar

Budhistorik (17 bud)
0
2 400
6157521
2 400
6148745
6156834
6148745
1 900

Slutpris SEK:
2 400
252 EUR, 312 USD
Utropspris SEK: