471 - Flaskproppar 6 st porslin

775373

FLASKPROPPAR, 6 st., porslin, en märkt Kongelig Dansk Porcelainsfabrik, 1800-tal, i form av mans- och kvinnohuvuden, polykrom bemålning

nagg
några korkar saknas

Diverse, Gamla kassan, Wedgewood salongen

Budhistorik (48 bud)
0
8 800
6156042
8 800
6157172
8 600
6156042
7 600
6149790
7 400

Slutpris SEK:
8 800
924 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK: