858 - Sparrisfat och karott

775238

SPARRISFAT MED UNDERFAT, ÄGGKAROTT, 2 dlr., flintgods, omkring år 1900, Gustavsberg samt okänd tillverkare, längd ca 23-34, karottens längd 26, höjd 22 cm

Nagg, slitage

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Gamla kassan, Kök

858 - Sparrisfat och karott

Budhistorik (8 bud)
0
1 300
6158858
750
6150038
700
6150038
550
6148229
500

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK: