855 - Fiskfat Göteborgs Porslinsfabrik

775189

GÖTEBORGS PORSLINSFABRIK (etabl. 1898), fiskfat, 3 st., flintgods, 1900-talets början, längd ca 44-53 cm

Nagg, missfärgningar, fläckar

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

Budhistorik

0
2020-08-22 12:19:45
850

2020-08-22 kl 12:19
Slutpris SEK:
850
89 EUR, 111 USD
Utropspris SEK: