853 - Bordsdekorationer porslin

775172

BORDSDEKORATIONER, 3 st., porslin, Italien, 1900-talets andra hälft, i form av grönsaker i pyramid samt blomsterkorg, höjd ca 31-37 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (18 bud)
0
5 400
6158892
6161642
1 400
6158892
1 300
6161639

Slutpris SEK:
5 400
567 EUR, 702 USD
Utropspris SEK: