852 - Bordsdekorationer porslin

775169

BORDSDEKORATIONER, 3 st., porslin, Italien, 1900-talets andra hälft, i form av tomater i pyramid, höjd ca 33-52 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (11 bud)
0
2 800
6158889
2 400
6161494
2 400
6158889
1 600
6158774

Slutpris SEK:
2 800
294 EUR, 364 USD
Utropspris SEK: