850 - Kaffekannor Melitta porslin

775166

KAFFEKANNOR, "Melitta", 10 st., porslin, Tyskland, 1900-talets mitt, glaserade i varierande färger, höjd ca 10-28 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (9 bud)
0
6083701
6089880
6083701
600
6088909
550

Slutpris SEK:
84 EUR, 104 USD
Utropspris SEK: