957 - Fajanskrus 5 st Tyskland 1800-tal

775042

FAJANSKRUS, 5 st., Tyskland 1800-tal, cylindriska, polykrom dekor, tennlock, höjd 21-22 cm

skador
lagningar

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

Budhistorik (12 bud)
0
4 400
6150333
2 600
6096489
2 400
6096489
1 400
6127018
1 300

Slutpris SEK:
4 400
462 EUR, 572 USD
Utropspris SEK: