468 - Flakonger ströare flaska dricksglas blått gl

774995

FLAKONGER, 2 st., DRICKSGLAS, VINGLAS, FLASKA OCH STRÖARE, 2 st., blått glas, 1800-tal, flakonger, dricksglas och vinglas med gulddekor, ströarna med nysilverlock, flaskan med silverlock, flakongerna 13 cm, flaskan inkl. lock 21 cm

slitage nagg

Glas, Övrigt glas, Gamla kassan, Wedgewood salongen

Budhistorik (25 bud)
0
4 600
6157316
4 600
6156595
4 400
6157285
4 400
6156595
4 200

Slutpris SEK:
4 600
483 EUR, 598 USD
Utropspris SEK: