569 - Biblioteksstege England

774961

BIBLIOTEKSSTEGE, betsad mahogny, metalldetaljer i mässing och lättmetall, 1900-tal, England, höjd ca 127, högsta steg 115 cm

Proveniens
Skottorps slott

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Biblioteket

569 - Biblioteksstege England

Budhistorik (26 bud)
0
20 000
6156534
15 000
6153632
14 500
6153632
14 000
6153252
13 500

Slutpris SEK:
20 000
2 100 EUR, 2 600 USD
Utropspris SEK:
8 000