842 - Figurin porslin

774948

FIGURIN, porslin, 1800-talets slut, i form av cirkusbjörn med apa, polykromt bemålad, höjd ca 15 cm

Lagning

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

842 - Figurin porslin

Budhistorik (15 bud)
0
6154329
950
6115418
900
6115418
850
6115371

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK: