839 - Gräddkannor glas 1800-tal

774939

GRÄDDKANNOR, 14 st., glas, 1800-tal, "Rydberg" samt slipad dekor, höjd ca 9-18 cm

Nagg, smärre slitage

Glas, Övrigt glas, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (16 bud)
0
1 400
6160460
1 400
6160094
1 300
6160459
1 300
6160094

Slutpris SEK:
1 400
147 EUR, 182 USD
Utropspris SEK: