567 - Dubbelskrivbord 1800-tal

774902

SKRIVBORD, partners desk, fanerat i mahogny, 2 lådor på vardera långsida, svarvade ben med hjultrissor i mässing, England 1800-tal, höjd 71,5 , 135 x 102 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (53 bud)
0
17 500
6154733
12 500
6154588
12 000
6154588
11 500
6116724
11 000

Slutpris SEK:
17 500
1 838 EUR, 2 275 USD
Utropspris SEK:
6 000