566 - Stol England 1800-tal

774901

STOL, Regency / Sheraton, massiv bonad mahogny med skinnklädd sits, 1800-talets första hälft, höjd ca 92, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage, senare skinnklädsel

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Biblioteket

566 - Stol England 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

0
900
6100219
6152616
6100219

Slutpris SEK:
900
95 EUR, 117 USD
Utropspris SEK: