563 - Hög byrå England

774891

BYRÅ, hög modell, s k tallboy, fanerad i betsad ek, 12 lådor med mässingshandtag, låslist, 1900-talets andra hälft, England, höjd ca 188, 55 x 40 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Biblioteket

563 - Hög byrå England

Budhistorik (25 bud)
0
3 400
6156447
2 800
6118404
2 600
6144450
2 600
6118404

Slutpris SEK:
3 400
350 EUR, 398 USD
Utropspris SEK: