562 - Brickbord / sidobord 1 par

774883

BRICKBORD / SIDOBORD, 1 par, oval form, betsad mahogny med dekor i intarsia, mässingshandtag, 1800-talets första hälft, England, höjd ca 57, 62 x 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Biblioteket

Budhistorik (37 bud)
0
10 000
6157809
7 200
6157530
7 000
6157202
6 800
6157202
4 800

Slutpris SEK:
10 000
1 050 EUR, 1 300 USD
Utropspris SEK: