1335 - Sigillstamp bergkristall

774877

SIGILLSTAMP, bergkristall, 1800-tal, i form av en oval urna med två hänklar, höjd 10,5 cm

skador

Diverse, Gamla kassan, Kassavalvet

Budhistorik (22 bud)
0
6164734
1 400
6164912
1 400
6164734
1 300
6163882

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK: