561 - Howardsoffa

Föregående | Översikt | Nästa

774872

SOFFA, Howardmodell, textilklädsel, lösa sitt- och ryggplymåer, svarvade framben med hjultrissor i mässing, K A Roos, 2000-tal, höjd ca 90, sitthöjd, 40, längd 155 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor, Gamla kassan, Biblioteket

774872 - 561 - Howardsoffa
Din e-postadress

Fråga
Skicka
561 - Howardsoffa

Budhistorik (5 bud)
6112270
500
6093231
450
6100673
6093231
6090425

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.