560 - Vitrinbord England

774867

VITRINBORD, betsad mahogny, mässingsdetaljer, glas, öppningsbar skiva / lock med gångjärn,1900-tal, England, höjd ca 52, 100 x 59 cm

Bruksslitage, bärhandtag saknas

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Biblioteket

560 - Vitrinbord England

Budhistorik (22 bud)
0
5 000
6157240
4 600
6133971
4 400
6133971
2 800
6128447
2 600

Slutpris SEK:
5 000
525 EUR, 650 USD
Utropspris SEK: