289 - Tallrikar flintgods 1700-tal

774671

TALLRIKAR, 26 st., flintgods, 1700-talets slut, rokoko, konturerat brätte, diameter ca

Slitage, fläckar

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Matsalen

Budhistorik (30 bud)
0
22 000
6154811
15 000
6156842
14 500
6154811
14 000
6156839
13 500

Slutpris SEK:
22 000
2 310 EUR, 2 860 USD
Utropspris SEK: