464 - Vaser fajans Holland

774656

VASER, 1 par, fajans, Holland, 1700-tal, balusterformade, dekor i underglasyrblått, höjd ca 38 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen

464 - Vaser fajans Holland

Budhistorik (21 bud)
0
3 400
6145677
1 700
6139457
1 600
6126308
6125681
1 400

Slutpris SEK:
3 400
357 EUR, 442 USD
Utropspris SEK: