462 - Figurin porslin 1700-tal

774649

FIGURIN, rokoko, föreställande pojke med blommor, porslin, polykromt bemålad, troligen Marieberg, 1700-tal, höjd ca 12 cm

Lagningar

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen

Budhistorik (9 bud)
0
4 600
6156743
6112409
6112409
600
6155776
550

Slutpris SEK:
4 600
483 EUR, 598 USD
Utropspris SEK: