460 - Basalt ware

774631

KAFFEKANNA, TEKANNOR, GRÄDDKANNOR, 5 dlr., basalt ware, England, 1800-tal, höjd ca 9-19 cm

En tekanna med lagningar

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Gamla kassan, Wedgewood salongen

460 - Basalt ware

Budhistorik (12 bud)
0
1 600
6154796
6155036
6154796
6154810
950

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK: