458 - Basalt ware

774616

GRÄDDKANNOR, SOCKERSKÅL, KAFFEKOPPAR MED FAT, 5 dlr., basalt ware, England, 1800-talets början, höjd ca 6-11 cm

smärre skador

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen

458 - Basalt ware

Budhistorik (9 bud)
0
1 600
6135608
1 400
6108869
1 300
6108869
6083557

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK: