454 - Kannor porslin

774565

KANNOR, 3 st., porslin, 17/1800-tal, varierande tillverkare och dekor, höjd ca 15-17 cm

Nagg, spricka

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen

454 - Kannor porslin

Budhistorik (9 bud)
0
6153287
6149008
6123260
6084659
950

Slutpris SEK:
315 EUR, 390 USD
Utropspris SEK: