453 - Tekannor och moccakanna Empire

774554

TEKANNOR, MOCCAKANNA, 3 dlr., porslin, 1800-talets första hälft, empire, varierande dekor, höjd ca 14 cm

Lagningar

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Wedgewood salongen

Budhistorik (5 bud)
0
1 800
6154426
500
6110355
450
6089940
6083615

Slutpris SEK:
1 800
189 EUR, 234 USD
Utropspris SEK: