442 - Vin/starkvinsglas 7 st udda

774314

VIN/STARKVINSGLAS, 7 st., 1800-tal, olika i storlek, form och dekor, bl. a. graverad och rutslipad dekor, höjd 10-12,5 cm

slitage

Glas, Dricksglas, Gamla kassan, Wedgewood salongen

Budhistorik (6 bud)
0
6116388
1 600
6143571
6116388
500
6101193
450

Slutpris SEK:
224 EUR, 271 USD
Utropspris SEK: