832 - Terrin porslin KPM Berlin

774288

KÖNIGLICHE PORZELLAN MANUFAKTUR, terrin, porslin, Tyskland, Berlin, 1800-tal, vit glasyr, med hänklar, höjd ca 26, längd 37 cm

Nagg

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (3 bud)

0
6160452
450
6161594
6160452

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK: