829 - Terrin flintgods 1700-tal

774279

TERRIN, flintgods, England, 1700-tal, med tvinnade hänklar, stämplad "W", höjd ca 15, längd 39 cm

Missfärgad, fläckar

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

Budhistorik (1 bud)

0
550
6090216

Slutpris SEK:
550
58 EUR, 72 USD
Utropspris SEK: