553 - Trymå Karl-Johan

Föregående | Översikt | Nästa

774079

TRYMÅ, Karl-Johan, fanerad i mahogny, 2-delad, spegeln flankerad av korintiska kapitäl, underskåp med dörrar och fotspegel i mitten, 1800-tal, höjd ca 275 (196 + 79 cm), 110 x 49 cm

Åldersrelaterat slitage, faneravslag, listavslag, torrsprickor, mindre skador

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Biblioteket, Speglar

774079 - 553 - Trymå Karl-Johan
Din e-postadress

Fråga
Skicka
553 - Trymå Karl-Johan

Budhistorik (5 bud)
6101813
500
6100863
450
6097950
6090666
6086876

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:
8 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.