552 - Läslampa Louis XVI-stil

774068

LAMPE Ā BOUILLOTTE, Louis XVI-stil, patinerad mässing samt bemålad plåt med kinesiserande dekor, för 2 ljuspunkter, tidigt 1900-tal, höjd ca 60 cm

Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor, Gamla kassan, Biblioteket

552 - Läslampa Louis XVI-stil

Budhistorik (11 bud)
0
1 600
6107267
1 600
6152299
1 600
6107267
6152088
1 400

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK: